Dlaczego warto wybrać nasze drewniane krzyże i obudowy grobu?
Dlaczego warto wybrać nasze krzyże i obudowy grobu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzyże i obudowy grobu z drewna, dlaczego warto postawić na naszą stolarnie?

W sercu naszej stolarni rozkwita historia, a pierwszym produktem, który wyrósł na naszym warsztacie, były drewniane krzyże. Ponad dekadę temu rozpoczęliśmy tę podróż, a dzisiaj, z dumą możemy stwierdzić, że nasze krzyże z oryginalnym patentem, wstawką ze stali nierdzewnej, zdobyły zaufanie ponad stu zakładów pogrzebowych na terenie całej Polski.

Drewniane krzyże i obudowy są naszym sztandarowym produktem. Do ich produkcji używamy wyłącznie drewna sosnowego pierwszej klasy. Przez lata doskonaliliśmy nasze procesy, zdobywając zaufanie klientów i zapewniając produktom niepowtarzalny wygląd na każdym cmentarzu.

Obudowy

Drewna sosnowego używamy ze względu na jego doskonałe właściwości, dobra sprężystość i wytrzymałość. Jest miękkie i posiada się wyraźne, nadające produktom charakteru widoczne sęki. 

Impregnacja i wykończenie:

Nasze krzyże i drewniane obudowy grobu przechodzą staranne procesy obróbki. Drewno sosnowe impregnujemy wysokiej klasy certyfikowanym preparatem, który wnika głęboko w strukturę drewna, zwiększając jego wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, grzyby oraz szkodniki. Następnie pokrywamy je lakierem, chroniąc drewno przez wiele lat.

Wstawka ze stali nierdzewnej:

Stal najwyższej jakości, wzór opatentowany - wstawka ze stali nierdzewnej, nadaje naszym produktom niepowtarzalny charakter. To detale sprawiają, że każdy nasz produkt wyróżnia się elegancją i solidnością. 

Bogactwo kolorów i wyboru:

Oferujemy krzyże drewniane w pięciu różnych kolorach: sosna, kasztan, wenge, czerń i biel. Oczywiście, oprócz standardowych krzyży ze stali nierdzewnej, posiadamy także pale nagrobne oraz krzyże prawosławne.

Drewniane obudowy grobu:

Drewniane obudowy grobu to inny aspekt naszej pasji. Oferujemy je w trzech rozmiarach - urnowym, pojedynczym i podwójnym. Każda obudowa przechodzi przez nasze ręce z najwyższą starannością, zapewniając trwałość i elegancję. I także tutaj dodajemy listewki ze stali nierdzewnej, czyniąc produkt oryginalnym i wyjątkowym.

Podsumowując:

Wybierając stolarnie MKN Funeral możesz być pewien dwóch rzeczy, wysokiej jakości i pasji. Dlatego jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych krzyży czy drewnianych obramowań to śmiało dzwoń, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl