MKN Funeral - Drewniane Obramowania Grobu dla Zakładów Pogrzebowych - sprzedaż kompletów.

Oferujemy wyjątkowe drewniane obudowy grobu, stanowiące jedną z pierwszych linii produktów w naszej ofercie. Współpracujemy z zakładami pogrzebowymi, obsługujemy zadowolonych klientów, a nasza wieloletnia obecność na rynku jest gwarancją jakości.

Nasza firma, z własną stolarnią i opatentowanymi wzorami, specjalizuje się w produkcji drewnianych obramowań grobu. Nasze drewniane krzyże i obudowy są naszym sztandarowym produktem, cieszącym się uznaniem w branży.

Przywiązujemy wagę do jakości, dlatego używamy jedynie drewna sosnowego pierwszej klasy. Każdy element jest impregnowany wysokiej jakości preparatem, wnikającym głęboko w strukturę drewna, co zwiększa jego wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, grzyby i szkodniki. Całość pokrywamy lakierem, chroniąc drewno przez lata.

Oferujemy trzy rozmiary obramowań: dla grobu urnowego, pojedynczego i podwójnego. Jesteśmy dumni z ozdobnej listewki ze stali nierdzewnej, nadającej naszym produktom elegancji i niepowtarzalnego wyglądu.

Wspieramy zakłady pogrzebowe i zadowolonych klientów poprzez możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach (30, 50, 100 sztuk). Obramowania grobu od MKN Funeral to nie tylko produkt, to gwarancja jakości, trwałości i profesjonalizmu.

Zamów już teraz nasze drewniane obramowania grobu i ciesz się razem z Twoimi zadowolonymi klientami.

MKN Funeral - stolarni pełnej pasji.

Obramowania grobu drewniane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl