MKN Funeral - Drewniane Krzyże dla Zakładów Pogrzebowych, sprzedaż w zestawach.

Z przyjemnością przedstawiamy kategorię naszych unikatowych drewnianych krzyży, stanowiących pierwszy i najważniejszy produkt wyprodukowany w naszej renomowanej stolarni. Firma MKN Funeral zyskała swoją reputację właśnie od krzyży, które tworzymy z pasją i doświadczeniem od ponad dekady. To dlatego z pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

Nasza firma z dumą współpracuje z ponad 100 zakładami pogrzebowymi na terenie całej Polski. Długoletnia współpraca świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi partnerzy biznesowi.

Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe przy zamówieniach hurtowych. Przy ilościach 30, 50 czy 100 sztuk, ceny stają się jeszcze bardziej konkurencyjne, co sprawia, że współpraca z nami jest ekonomicznie opłacalna.

Korzystamy jedynie z drewna sosnowego pierwszej klasy, impregnowanego certyfikowanym preparatem, co zwiększa jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz szkodniki. Dodatkowo, lakierowana powierzchnia zapewnia długotrwałą ochronę.


Nasze krzyże drewniane wyróżniają się unikalnym wzorem z wstawką ze stali nierdzewnej, dodając charakteru i zapewniając niepowtarzalny wygląd na każdym cmentarzu.


Oferujemy krzyże pogrzebowe w pięciu eleganckich kolorach: sosna, kasztan, wenge, czerń i biel. Oprócz standardowych krzyży ze stali nierdzewnej, posiadamy również pale nagrobne oraz krzyże prawosławne, zaspokajając różnorodne potrzeby naszych klientów.

MKN Funeral - Stolarnia z Ponad Dziesięcioletnim Doświadczeniem. Zamów nasze ekskluzywne krzyże na cmentarz już dziś i niech Twoi klienci mają wyjątkowy wybór. 

Krzyże i paliki nagrobne

Krzyże duże 7 sztuk D-03 LUX biały ZAKUP HURTOWY Krzyże duże 7 sztuk D-03 LUX biały ZAKUP HURTOWY
Producent: MKN-FUNERAL
Cena: 1 078,00 zł (netto: 876,42 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl