Montaż nagrobka

Zatrudnij fachowca

Jeżeli nie chciałbyś samodzielnie zajmować się montażem, możesz skorzystać z naszych usług w tym zakresie. W naszej firmie zatrudniamy fachowców którzy mogą zamontować nagrobek w miejscu wskazanym przez klienta. Oferujemy usługi w zasięgu 300 km od Wrocławia. Czas wykonania zlecenia może jednak różnić się w zależności od lokalizacji cmentarza, gdyż produkcja nagrobków odbywa się we Wrocławiu. Jeśli chcesz zamówić montaż, skontaktuj się z nami telefonicznie.

+48 506 681 134

+48 539 314 990

Zrób to sam

Możliwe jest także samodzielne zamontowanie nagrobka, gdyż uczyniliśmy ten proces prostym i przystępnym dla klienta. Do złożenia pomnika potrzebne są jedynie podstawowe narzędzia takie jak łopata, grabie czy wkrętarka. Natomiast mocowanie pomnika odbywa się poprzez wbicie go do ziemi za pomocą kotw mocujących. Stworzyliśmy specjalną instrukcję, która krok po kroku pokazuje jak własnoręcznie dokonać montażu.

Pobierz instrukcję

Nasze montaże

 
 

Oferta również dla zakładów pogrzebowych

MKN Funeral oprócz klientów indywidualnych obsługuje także domy pogrzebowe. Jeśli jesteś właścicielem zakładu pogrzebowego, możesz zaopatrzyć się u nas w sprzęt potrzebny do pochówku oraz zakupić produkty cmentarne w hurtowych cenach. Dodatkowo, dla stałych partnerów biznesowych, oferujemy możliwość zostania jedynym odbiorcą naszych produktów w swoim mieście. Wszystkie zamówienia dla klientów B2B realizowane są telefonicznie.

Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl