O nas

Kim jesteśmy?

MKN Funeral to firma zajmująca się produkcją i montażem elementów techniki cmentarnej, takich jak nagrobki, krzyże czy obudowy grobu. W swojej ofercie posiadamy także sprzęt potrzebny do pochówku, w który zaopatrujemy domy pogrzebowe. Działamy na rynku od 2015 roku, nieustannie rozwijając się i polepszając swoje usługi i produkty. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Dlaczego MKN Funeral - nasza misja

Celem, który nam przyświeca jest tworzenie marki przyjaznej dla wszystkich klientów, niezależnie od wymagań czy sytuacji materialnej. Zarówno osoby szukające bardziej przystępnych finansowo rozwiązań, jak i klienci, którzy chcą znaleźć produkty Premium, zaspokoją swoje potrzeby w MKN Funeral. Nagrobki kompozytowe stanowią świetną alternatywę dla pomników z kamienia, zachowując przy tym 3-krotnie niższą cenę. Z kolei krzyże i urny tworzone w naszej stolarni to wyroby o nietuzinkowym wyglądzie i najwyższej jakości wykonania, które chronione są patentem. Przy produkcji wykorzystywane są materiały, które przedłużają żywotność naszych produktów. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem i rozwojem naszej oferty, aby każdy klient mógł odprawić godny pochówek dla swoich bliskich.

Nagrody na targach funeralnych

W naszej firmie cenimy sobie indywidualne podejście do klienta, dlatego stworzyliśmy produkt dla osób szukających wyjątkowych sposobów na upamiętnienie swoich bliskich. Jest to urna z kryształem zawierającym wizerunek osoby zmarłej w 3D, za którą nasza firma otrzymała nagrodę podczas targów funeralnych.

Stolarnia MKN Funeral - zobacz produkty na żywo

Aby zapewnić najwyższą jakość i wytrzymałość swoich produktów, tworzymy je w naszej własnej stolarni, zatrudniając doświadczonych fachowców. Dzięki ich rzetelnej pracy powstają drewniane krzyże i ramy grobów, a także nagrobki kompozytowe. Klienci, którzy chcą zobaczyć na żywo dany przedmiot przed jego zakupem, mogą to zrobić odwiedzając placówkę produkcyjną MKN Funeral po wcześniejszym kontakcie pod numerem (+48) 539 314 990. Stolarnia znajduje się na terenie Wrocławia.

Współpraca biznesowa

Posiadając duże doświadczenie w branży oraz wyjątkowy produkt, niedostępny w żadnym innym miejscu, chcemy podzielić się tymi zasobami z innymi działaczami w zakresie usług związanych z pochówkiem. Z tego powodu chętnie podejmujemy współpracę z zakładami pogrzebowymi, oferując hurtową cenę oraz wyłączność nasze produkty w danym mieście. Domy pogrzebowe mogą zaopatrzyć się u nas zarówno w sprzęt potrzebny do pochówku jak i wyroby cmentarne - krzyże, obramowania grobu, nagrobki. Naszym partnerom gwarantujemy kompleksową obsługę oraz szybki czas dostawy na terenie całego kraju.

Masz więcej pytań? Z chęcią pomożemy
Skontaktuj się z nami

Oferta również dla zakładów pogrzebowych

MKN Funeral oprócz klientów indywidualnych obsługuje także domy pogrzebowe. Jeśli jesteś właścicielem zakładu pogrzebowego, możesz zaopatrzyć się u nas w sprzęt potrzebny do pochówku oraz zakupić produkty cmentarne w hurtowych cenach. Dodatkowo, dla stałych partnerów biznesowych, oferujemy możliwość zostania jedynym odbiorcą naszych produktów w swoim mieście. Wszystkie zamówienia dla klientów B2B realizowane są telefonicznie.

Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl